Dolazak svetog Nikole

Sveti Nikola i Krampus 6. prosinca stigli su u naš vrtić i djeci donijela poklone.

Djeca su se danima pripremala za dolazak svetog Nikole u vrtić. Pobrinula su se za uređenje sobe i vrtićkog prostora, izražavala su se kroz likovne radove, učila nove pjesmice i recitacije, a najviše pažnje su posvetila čišćenju svojih čizmica.

Sveti Nikola je posebno pohvalio uređenje našeg prostora te uputio djeci pokoji savjet i naravno darivao svako dijete poklonom.

Hvala Svetom Nikoli i njegovim pomoćnicima na dolasku u naš vrtić te na prekrasnim poklonima koje je donio djeci.

Djeca će njihov posjet zasigurno pamtiti i u nadamo se da će nas posjetiti i sljedeće godine!

                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                            

  

Nema privitaka.